Lokalizacje

  Warszawa

Szkolenia odbywają się w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym Mrówka położonym w zacisznym miejscu przy trasie Wilanów - Konstancin, w bliskiej odległości Ogrodu Botanicznego PAN. Nasza sala szkoleniowa (Sala Dębowa) znajduje się na I piętrze i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy. przerwy na kawę i lunch (w restauracji hotelowej). Lokalizacja z dojazdem komunikacją miejską (jeden autobus), bardzo dogodny dojazd samochodem, wysoki standard budynku.


Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka

Warszawa, ul. Przekorna 33, Tel. (22) 894 64 15

www.cka-mrowka.pl

 

   

  Sopot

Zapraszamy Państwa do sal szkoleniowych w Rewita WDW położonym w Sopocie tuż przy promenadzie nadmorskiej w okolicach molo oraz centrum miasta. Zajęcia odbywają się w budynku Korab, Rusałka lub Imperial. Nowoczesne sale szkoleniowe wyposażone są w sprzęt komputerowy firmy OPENMIND. Lunch dla uczestników organizowany jest w restauracji na parterze budynku Korab. Uczestnicy szkolenia mogą także korzystać z noclegów w części hotelowej ośrodka (pokoje w przystępnej cenie i wspaniałej lokalizacji).


Rewita WDW

Sopot, ul. Kilińskiego 12, tel. (58) 551-06-85

www.rewita.pl/wdw-sopot/o-osrodku

 

 

   

  Poznań

Zajęcia odbywają się w sali szkoleniowej hotelu T&T położonego w cichym i spokojnym miejscu (Poznań, ul. Metalowa 4), niedaleko głównej trasy wylotowej z Poznania w kierunku na Wrocław i autostrady A2, a jednocześnie w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich i centrum miasta. Hotel dysponuje restauracją w której organizujemy przerwy na lunch, do dyspozycji uczestników szkolenia dostępny jest parking. Nasza sala szkoleniowa znajduje się na parterze budynku.


Hotel T&T
Poznań ul. Metalowa 4, tel. (61) 864 12 81
www.hoteltt.com.pl
 
   
  Wrocław

Szkolenia we Wrocławiu organizujemy w budynku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Industrialny charakter wrocławskiego budynku SWPS nawiązuje do światowych trendów w architekturze. Znajduje się tam nowoczesna aula na 300 osób, kilkadziesiąt sal wykładowych, w których prowadzimy nasze zajęcia. W budynku zlokalizowana jest stołówka, gdzie zapewniamy przerwy na obiad, a także hotel dla gości. Przed budynkiem znajduje się duży parking, dogodny dojazd Obwodnicą Śródmiejską lub ulicą Grabiszyńską.

 

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Wrocław, ul. Ostrowskiego 30, Tel. (58) 661 01 91

www.swps.pl/wroclaw

 
   

  Katowice

Nasze szkolenia w Katowicach odbywają się w budynku Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. Jest to nowoczesne centrum konferencyjne, zajęcia odbywają się w nowoczesnych, klimatyzowanych salach wykładowych, wyposażonych w systemy komputerowe oraz multimedialne. W skład kompleksu wchodzi również bufet, w którym organizujemy przerwy na lunch oraz patio z niepowtarzalnym nastrojem. Bardzo dogodny dojazd za pomocą komunikacji miejskiej a także samochodem z centrum Katowic oraz z autostrady A4.

 

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego

Katowice ul. Jordana 18, tel. (32) 356 90 52

www.jordana18.katowice.pl