Lokalizacje

Zadzwoń do nas

+48 58 661 01 91

ul. Piotrkowska 44

81-502 Gdynia

Napisz do nas

openmind@openmind.pl

Lokalizacje szkoleń

Warszawa

Szkolenia odbywają się w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym Mrówka położonym w zacisznym miejscu przy trasie Wilanów - Konstancin, w bliskiej odległości Ogrodu Botanicznego PAN. Nasza sala szkoleniowa (Sala Dębowa) znajduje się na I piętrze i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy. przerwy na kawę i lunch (w restauracji hotelowej). Lokalizacja z dojazdem komunikacją miejską (jeden autobus), bardzo dogodny dojazd samochodem, wysoki standard budynku.


Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka
Warszawa, ul. Przekorna 33, tel. (22) 894 64 15
www.cka-mrowka.pl


Sopot

Zapraszamy Państwa do sal szkoleniowych w Rewita Sopot położonym w Sopocie tuż przy promenadzie nadmorskiej w okolicach molo oraz centrum miasta. Zajęcia odbywają się w budynku Korab, Rusałka lub Imperial. Nowoczesne sale szkoleniowe wyposażone są w sprzęt komputerowy firmy OPENMIND. Lunch dla uczestników organizowany jest w restauracji na parterze budynku Korab. Uczestnicy szkolenia mogą także korzystać z noclegów w części hotelowej ośrodka (pokoje w przystępnej cenie i wspaniałej lokalizacji).


Rewita Sopot
Sopot, ul. Kordeckiego 10, tel. (58) 551 06 85
www.rewita.pl


Poznań

Zajęcia odbywają się w sali szkoleniowej hotelu T&T położonego w cichym i spokojnym miejscu (Poznań, ul. Metalowa 4), niedaleko głównej trasy wylotowej z Poznania w kierunku na Wrocław i autostrady A2, a jednocześnie w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich i centrum miasta. Hotel dysponuje restauracją w której organizujemy przerwy na lunch, do dyspozycji uczestników szkolenia dostępny jest parking. Nasza sala szkoleniowa znajduje się na parterze budynku.


Hotel T&T
Poznań, ul. Metalowa 4, tel. (61) 864 12 81
www.hoteltt.com.pl