Microsoft Access + SQL Lista szkoleń

Microsoft Access + SQL

Baza danych Microsoft Access służy do obsługi dużej ilości danych, nadaje się także do prac analitycznych. Nasze szkolenia z tego zakresu obejmują wszystkie poziomy, włącznie z tworzeniem aplikacji za pomocą tego programu. Oferujemy także szkolenia z języka SQL w bazie SQL Server.

Access Podstawy

Jeżeli chciałbyś używać programu Microsoft Access, szkolenie to dostarczy Ci umiejętności pozwalających na stosowanie baz danych dla własnych celów. Nauczysz się jak tworzyć tabele, jak wpisywać do nich informacje poprzez formularze, jak uzyskiwać odpowiedzi na interesujące Cię pytania za pomocą kwerend, jak drukować informacje na raportach.

Poznaj szczegóły

Access Średniozaawansowany

Szkolenie przeznaczone dla osób posługujących się programem Access, chcących odkryć wiele przydatnych funkcji umożliwiających jego skuteczne użycie lub wyrównać luki w wiadomościach na temat użycia baz danych. Nauczysz się: projektowania baz danych, kwerend wybierających, kwerend akcji, konstrukcji złożonych formularzy i raportów, korzystania z danych zewnętrznych i makr.

Poznaj szczegóły

Access Zaawansowany

W trakcie szkolenia uczymy języka Visual Basic w Microsoft Access oraz jego użycia przede wszystkim do operacji na bazach danych (standard DAO). Uczestnicy zapoznają się także z tworzeniem złożonych formularzy i raportów, projektowania i dystrybucji samodzielnych aplikacji a także praktycznych metod dostępu do innych programów (Outlook, Word).

Poznaj szczegóły

Język SQL

Szkolenie dla osób zainteresowanych językiem SQL, które chcą poznać lub poszerzyć swoje umiejętności w zakresie tworzenia zapytań w języku SQL i Transact-SQL (T-SQL), między innymi dla: analityków, projektantów raportów, projektantów i programistów baz danych. W trakcie szkolenia wprowadzamy wszystkie polecenia SQL niezbędne w codziennej pracy.

Poznaj szczegóły

Język SQL Zaawansowany

Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających już wiedzę z zakresu wykorzystywania języka SQL. W trakcie szkolenia wprowadzamy zaawansowane elementy języka SQL, m.in. pisanie własnych funkcji tablicowych i skalarnych oraz tworzenie procedur składowanych.

Poznaj szczegóły

Szkolenia zamknięte

Oferujemy także szkolenie w formule zamkniętej, organizowane w lokalizacji OPENMIND lub siedzibie Zamawiającego. Cena ustalana jest indywidualnie, program szkolenia dobierany jest dla każdej grupy oddzielnie, firma OPENMIND może także zapewnić notebooki dla uczestników szkolenia.

+48 58 661 01 91 openmind@openmind.pl