Zapisz się na szkolenie

Zadzwoń do nas

+48 58 661 01 91

ul. Piotrkowska 44

81-502 Gdynia

Napisz do nas

openmind@openmind.pl

Formularz Zgłoszeniowy

Excel Power Query

Osoby uczestniczące

Cena za udział jednej osoby wynosi zł + 23% VAT i obejmuje komplet materiałów szkoleniowych oraz przerwy na kawę i lunch. Cena nie zawiera kosztów noclegu. Warunkiem udziału jest dokonanie płatności przelewem przed rozpoczęciem szkolenia (zastrzegamy sobie prawo weryfikacji dokonania wpłat pierwszego dnia szkolenia). Nasze konto: BRE SA WBE Łódź (mBank) 20 1140 2004 0000 3102 3245 0560

Noclegi

Uczestnikom naszych szkoleń rekomendujemy hotele położone w pobliżu miejsca szkolenia. Prosimy o kontakt z naszym biurem (058) 661-01-91 lub odwiedzenie naszej strony www.openmind.pl w celu uzyskania informacji na ten temat. Rezerwacji noclegów prosimy dokonywać bezpośrednio w hotelu.

Odwołanie zgłoszenia

W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie nie późniejszym niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia nie obciążamy zgłaszającego żadnymi kosztami. Jeśli zgłoszenie zostanie odwołane później niż na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia, lub osoba zgłoszona nie przybędzie na szkolenie, pobieramy całą opłatę za udział w szkoleniu. Odwołanie zgłoszenia musi nastąpić pisemnie (listownie, faksem lub emailem).

Oświadczenie

Oświadczamy, że jesteśmy podatnikami VAT i upoważniamy OPENMIND do wystawienia faktury VAT bez naszego podpisu. Wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych przez firmę OPENMIND w zakresie prowadzonej przez nią działalności. Oświadczamy, że akceptujemy podane wyżej warunki zgłoszenia.

Masz pytanie?

Jeśli coś jest niejasne, lub masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 +48 58 661 01 91 openmind@openmind.pl